VAATA TULEVIKKU

WoHo on  tulevikku vaatav hübriidkvartal, kus põimuvad kaks elu lahutamatut poolt- kodu ja töö. Linna tuiksoonele loodava mahuka projekti esimene etapp koosneb kahest 14- kordsest eksklusiivsest kõrghoonest ja ühest 500 - kohalisest parkimismajast. 2018 valmivate hoonete kogumaht on 36 000m2 ja igapäevaselt töötab siin 1400 tarka inimest. Lähitulevikus kujuneb Woho kvartal linna hinnatuimaks ning suurimaks äri-ning elu keskkonnaks, kus hooned ja ümbritsev rohekeskkond loovad unikaalse terviku. Kaasaegsed ja läbimõeldud tehnilised lahendused muudavad elu mugavaks, aitavad säästa loodust ja hoiavad kulud kontrolli all. Innovaatsioon tõmbab ligi innovaatilisi ettevõtteid – esimene hoone on koduks Eesti suurimale telekommunikatsioonifirmale Telia. Teises hoones on kanda kinnitanud maailma vallutav Eesti IT ettevõte Pipedrive.  Lisaks asuvad maja viiel ülemisel korrusel luksuslikud 3,2m kõrguste ja maast laeni akendega  49 korterit, millest kolm korterit on äärmiselt luksuslikud Penthouse tüüpi. Samuti avab hoones uksed igapäevaselt maitseelamusi pakkuv restoran Fredo.

ASUKOHT ANNAB EELISE

Tulevikku vaatav kvartal arvestab moodsa inimese kõrgenenud vajadustega – nii tööl kui kodus. WoHo asukoht on ideaalne linna igasse suunda liikumiseks, mis on ka üks selle piirkonna kiire arengu alustest.

Eri tasanditel asuv uudsete lahendustega pargiala oma mõnusate istumiskohtadega võimaldab ka linna keskel rohelust nautida. Unikaalne roheala tasakaalustab kõrghoonete asjalikkust ning loob mõnusa atmosfääri.

HEAD ASJAD SÜNNIVAD KOOSTÖÖS

Woho kvartal kuulub EKE AS kontserni ja kontsern võimaldab kõigil klientidel saada osa hüvedest – madalad kõrvalkulud. EKE, Polaria Kinnisvara ja Reterra Estate - üheskoos ühise ettevõtte EKEREPOL OÜ nime all on suurepärane näide heast koostööst.